• Exkurzia do Bratislavy

   Dňa 23. 6. sa žiaci ôsmeho deviateho ročníka zúčastnili na exkurzii do Bratislavy. Najskôr si pozreli budovu RTVS televízie, kde mali možnosť vidieť rôzne nahrávacie štúdiá, techniku i nahrávanie detského programu. Potom sa presunuli na Bratislavský hrad a do historického centra, kde si trochu oddýchli. Nakoniec absolvovali prehliadku budovy Národnej rady Slovenskej republiky, kde si prezreli aulu i samotnú rokovaciu sálu z balkóna a mohli sa spýtať mnoho otázok. Fotografie z exkurzie nájdete vo fotoalbume.

  • Ponuka práce - učiteľ/učiteľka matematiky

   Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica prijme do pracovného pomeru od septembra 2017 učiteľa/učiteľku pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou: matematika – fyzika alebo matematika – chémia.
   Požiadavky: splnenie kvalifikačných predpokladov.

   Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na adresu: Základná škola, Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica alebo mailom na: zsjk@zsjk.sk
   Ďalšie informácie telefonicky na tel.č. 042/4433642, mobil: 0911 410421.

  • Koncoročný výlet

   Dňa 16. 6. 2017 sa žiaci 2. A 2. B zúčastnili koncoročného výletu. Najskôr navštívili jaskyňu Driny a vypočuli si niečo o geológii a potom si prezreli hrad Červený Kameň, kde sa dozvedeli niečo o histórii. Výlet sa im veľmi páčil a plní zážitkov sa vrátili domov.  Fotografie z výletu nájdete vo fotoalbume.

  • Ihrisko plné hier a zábavy

   Milí rodičia, žiaci 1. stupňa, predškoláci,

   pozývame Vás na  6.ročník akcie IHRISKO PLNÉ HIER A ZÁBAVY,  ktorá sa uskutoční dňa 27.6.2017 / v utorok / od 16,00 h do 18,00 h na školskom dvore. Budeme súťažiť,  opekať. Príďte sa zabaviť. Tešíme sa na Vás. Sponzorom občerstvenia je RZ.           

    

  • Memoriál M. Herdovej

   Dňa 13. 6. 2016 sa športovci našej skoly zúčastnili súťaže v atletických disciplínach - Memoriálu M. Herdovej v Dubnici nad Váhom. V konkurencii 9 škôl naša škola skončila v celkovom poradí na  4. mieste. Najlepšie umiestnenia dosiahli:

   1. m. P. Oláš skok do výšky

   2.m.  M. Rodová beh na 600m

   Gratulujeme! Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Exkurzia do Bratislavy

   Dňa 9. 6. sa žiaci 5. ročníka a časť žiakov zo 4. B zúčastnili na exkurzii do botanickej a zoologickej záhrady v Bratislave. Vďaka odbornému výkladu sa dozvedeli veľa nového o cudzokrajných rastlinách i zvieratách a rozšírili si tak svoje doterajšie vedomosti. Počasie nám prialo, tak sme si exkurziu užili plnými dúškami. Fotografie z exkurzie nájdete vo fotoalbume.

  • Ponuka práce - učiteľ/učiteľka

   Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica prijme do pracovného pomeru od septembra 2017 učiteľa/učiteľku pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou: slovenský jazyk a literatúra – dejepis.
   Požiadavky: splnenie kvalifikačných predpokladov.

   Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na adresu: Základná škola, Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica alebo mailom na: zsjk@zsjk.sk
   Ďalšie informácie telefonicky na tel.č. 042/4433642, mobil: 0911 410421.

  • Prehadzovaná

   V piatok 2.6. 2017 sa  konalo krajské kolo  najmladších žiakov v prehadzovanej. Našu školu reprezentovali: Porubčan J. /4.B/ Závodský M. /4.B/, Závodský R. /4.B/ Koukalová B. /4.B/, Habánková V. /4.A/, Nemeček M./4.A/. Naši žiaci získali 3. miesto a postup do superfinále krajov. Gratulujeme! 

  • Oslavy mesta

   Naša škola sa zúčastnila osláv 60. výročia mesta Nová Dubnica. Do programu prispela pásmom piesní spievaných i hraných, prednesom poézie i prózy a svoje vystúpenie ukončila piesňou venovanou k výročiu. Fotografie z vystúpenia nájdete vo fotoalbume.

  • Atletický míting

   Dňa 31. 5. 2017 sa konal XIV. ročník Atletického mítingu o putovný pohár primátora mesta Nová Dubnica. Súťaže sa zúčastnili dievčatá a chlapci ZŠ, Janka Kráľa, ZŠ sv. J. Bosca a ZŠ Slavičín. Súťaž prebiehala vo viacerých atletických a technických dispciplínach. Našim športovcom sa opäť veľmi darilo, získali sme 1. miesto v kategórii mladších žiakov, v kategórii starších žiakov zvíťazili naši kamaráti zo Slavičína, ale celkovo sme opäť po zrátaní všetkých bodov dosiahli  1. miesto a získali putovný pohár primátora mesta! Ďakujeme našim nádejným atlétkam a atlétom za úspešnú reprezentáciu školy! Gratulujeme! Fotografie z mítingu nájdete vo fotoalbume.

  • Škola v prírode – Zuberec

   Žiaci 3. a 4. ročníkov si týždeň vychutnávali svieži horský vzduch v nádhernom prostredí tatranských lesov, v Zuberci – Roháče Spálená. Strava a ubytovanie v rekreačnom zariadení Primula boli skvelé. Deti sa trošku učili, veľa jedli, športovali a pri bohatom programe sa aj zabávali. Každý deň a za každého počasia absolvovali vychádzku do prírody. Navštívili Múzeum oravskej dediny, chatu Zverovka aj lyžiarske stredisko Roháče Spálená. Pri svojich potulkách mali možnosť vidieť žaby, srnu i jeleňa. Domov sa vrátili šťastní, spokojní a plní zážitkov. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Víťazka

   Naša žiačka Vaneska Habánková na Majstrovstvách Slovenska vo fitnes vo Zvolene predviedla vynikajúci výkon a stala sa vicemajsterkou Slovenska. Sme na ňu veľmi pyšní. 

  • Ponuka práce - vychovávateľ/vychovávateľka

   Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica prijme do pracovného pomeru od septembra 2017 vychovávateľku školského klubu detí
   Požiadavky: splnenie kvalifikačných predpokladov.

   Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na adresu: Základná škola, Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica alebo mailom na: zsjk@zsjk.sk
   Ďalšie informácie telefonicky na tel.č. 042/4433642, mobil: 0911 410421.

  • Exkurzia do Brna

   Dňa 26. 5. 2017 sa žiaci 6. 7. ročníka zúčastnili exkurzie do zaujímavých miest v okolí Brna. Najskor sme navštívili veterný mlýn v Rudici, kde sa oboznámili s jeho históriou i s geomorfológiou Rudického propadání. Potom sme sa presunuli na Skalní mlýn, kde sa zasa oboznámili s vývojom Zeme, životom netopierov či stavbou Moravského krasu. A exkurziu sme zakončili jej najobľúbenejšou časťou, a to návštevou priepasti Macocha a Punkevní jeskyně, kde si žiaci užili lanovku, plavbu na lodičkách a pánovi sprievodcovi aj čo to zaspievali. Domov sme odchádzali síce unavení, ale plní zážitkov i nových vedomostí. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Ako žijú včielky

   Dňa 22. 5. 2017 sa žiaci 2. C vybrali na konoročný výlet do Púchova, kde spoznávali, ako žijú včielky. Pozreli si krátky film o živote včiel, vyrobili si sviečku zo včelieho vosku a išli navštíviť včelnicu. Veľmi sa im tam páčilo a odniesli si veľa príjemných zážitkov i užitočných informácií. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Prednáška so záchrankou

   Dňa 19. 5. 2017 sa v našej škole pre žiakov siedmeho ročníka uskutočnila prednáška s lekárom zdravotnej služby. Od odborníka si mohli vypočuť podrobnosti o prvej pomoci pri rôznych situáciách a zraneniach. Žiaci si mohli pozrieť pomôcky, ktoré používa iba záchranná služba a niektoré si aj na vlastnej koži vyskúšať. Tiež si mohli prezrieť vybavenie sanitky a vyskúšať si rôzne prístroje. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Tvorivé dielne v CVČ

   Poďakovanie našich prvákov patrí pani Gabike Digáňovej, ktorá učila naše deti pracovať s hlinou. Pod ich rukami sa keramická hlina zázračne menila na jarné slniečka a srdiečka pre mamičky. Oceňujeme jej nápaditú a tvorivú prácu a želáme jej i sebe ďalšiu príjemnú spoluprácu. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Výchovný koncert

   Dňa 18. 5. 2017 sa žiaci 1. 2. ročníka zúčastnili výchovného koncertu Ako ukradli umenie. Boli na ňom prezentované všetky zložky ZUŠ Nová Dubnica, čím budovali kladný vzťah žiakov k umeniu. Deťom sa vystupenie veľmi páčilo a veľa si z neho odniesli. Fotografie si môžete pozrieť vo fotoalbume.

  • Malý futbal

   18.5.2017 sa konalo regionálne kolo v malom futbale mladších žiakov ZŠ - Školský pohár SFZ. Naše družstvo dievčat v zložení: T Behúlová, N. Draková, N. Hrubošová, M. Rodová, A. Skládalová, B. Solíková, obsadilo v celkovom poradí 2. miesto. Gratulujeme!

  • Beseda o nevidiacich

   Dňa 16. 5. 2017 sa konala beseda pre siedmy ročník s pani Soňou Zeliskovou o pomôckach a poptrebách nevidiacich ľudí. Keďže ich je v našom okolí nemálo, je potrebné vedieť, ako sa k nim chovať či ako im pomôcť, keď potrebujú. Naši žiaci sa toto všetko na besede naučili a spoznali aj mnoho pomôcok, ktoré nevidiacim uľahčujú život. Fotografie si môžete pozrieť vo fotoalbume.

  strana:

  Novinky

  Kontakt

  • Základná škola, Ul. Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica
   Ul. Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica
  • +421 x 42 4433642
   +421 x 42 4433657 ŠJ

  Fotogaléria