• Školská zábava

   Dňa 20. 1. 2018 sa v Kultúrnom dome Kolačín konala Školská zábava, ktorej sa zúčastnili rodičia, pedagógovia a priatelia školy. Ďakujeme všetkým rodičom, sponzorom, pedagógom, ktorí sa pričinili o výbornú  úroveň školskej zabavy. Zopár fotografií zo zábavy nájdete aj vo fotoalbume

   .

    

    

  • Aktualizácia údajov

   Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Hlasovanie o detské ihrisko

   Zapojte sa do hlasovania o detské ihrisko v Novej Dubnici. Mesto Nová Dubnica sa zapojilo do projektu Lidl ihrisko Žihadielko. Podporte tento projekt a hlasujte na www.zihadielko.sk. Hlasovať môžete od 15.1. 2018 do 28.2. 2018. Denne môže každý z vás získať  2 hlasy. 

  • Rodičovský príspevok

   Milí rodičia,

   ktorí ste pozabudli na zaplatenie Rodičovského príspevku, aby ste tak urobili obratom,

    na zasadnutí RR, bol schválený  Rodičovský príspevok pre školský rok 2017/2018:

   • 14,- EUR / dieťa
   • 10,- EUR/ každé ďalšie dieťa –žiak v rodine
   • 5,- EUR/ dieťa, ktorého rodičia sú poberateľmi dávok v hmotnej núdzi podľa Zákona č. 417/2013 Z.z. o pomoci v hmotnej núdzi

   Bezhotovostne na účet RR - údaje na platbu na účet :

   RZ pri ZŠ, ul. Janka Kráľa 1, Nová Dubnica, 018 51

   • Banka : Slovenská sporiteľňa, pobočka Nová Dubnica
   • Číslo účtu / IBAN : SK78 0900 0000 0000 6367 6868
   • V.S. : 20172018
   • Poznámka : k platbe  treba uviesť meno dieťaťa a triedu !!!

   Termín úhrady  : do 20.12.2017

   Výnimočne - platba v hotovosti triednemu učiteľovi, len kto nemá možnosť bezhotovostnej platby.

  • Vianoce v útulku

   Vďaka žiakom a učiteľom z našej školy budú mať krajšie Vianoce aj psíkovia v útulku v Trenčíne. Po krátkej charitatívnej zbierke sme im mohli odovzdať niekoľko kilogramov granúl a tiež deky a prikrývky. Tešíme sa, že našim žiakom nebol osud psíkov ľahostajný.

  • Čaro Vianoc – čaro rozprávky

   Čaro Vianoc – čaro rozprávky

   oddávna k sebe patria. Presvedčili sme sa o tom i dnes v Nitre, počas návštevy divadelného muzikálu „Čarodejník z krajiny OZ“. Prváci a druháci si užili nádherný rozprávkový príbeh o hľadaní lásky, múdrosti a odvahy. A ako to už v rozprávkach býva, hlavní hrdinovia našli to, čo hľadali.

   Želáme deťom i nám dospelým, aby sme takéto rozprávkové príbehy s dobrým koncom v každodennom živote prežívali čo najčastejšie. Fotografie nájdete vo fotoalbume

  • Vianočné aktivity

   21. 12. 2017 bol v našej škole opäť rušný deň. Keďže sa blížil vianočný čas, urobili sme si ho aj my sviatočný. Najskôr žiakom zaspievali koledy  pani učiteľky Amrichová a Mudrončeková spolu s pánom učiteľom Potočným, aby im spríjemnili príchod do školy. Neskôr sa začala vianočná burza výrobkov, kde si žiaci mohli kúpiť a predávať svoje výrobky. A veru že bolo čo kupovať. Od rôznych dobrôt pod zub, až po praktické i skrášľujúce výrobky do našich domovov. Súčasne s burzou prebiehal aj vianočný turnaj, kde si žiaci jednotlivých ročníkov merali sily v basketbale, hádzanej, vybíjanej a florbale. Bol to deň plný zábavy, po ktorom sme si ešte zaželali šťastné a pokojné Vianoce a pobrali sme sa prázdninovať a oddychovať, aby sme sa plní síl opäť stretli v januári.  Výsledky zápasov vianočného turnaja: 

   basketbal   chlapci 6. roč. - 7. roč.           10:4

                     Výber Poliak - Výber Pecuš      6:4

   vybíjaná    dievčatá 5.,6., roč. - 7.roč.       11:11 

   florbal        8.A /mix/ - 8.B /mix/                   3:2

   hádzaná    Výber Poliak - Výber Pecuš      2:2

   Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Prehadzovaná - okresné kolo

   19.12. 2017 sa v Púchove konalo okresné kolo v prehadzovanej najmladších žiakov ZŠ. Naše družstvo žiakov v zložení: M. Szabo, Z. Masiarčinová, V. Korosiová, M. Kubištík, P. Samul, A. Jordán skončilo v celkovom poradí na 1. mieste a postúpilo do regionálneho kola. Gratulujeme! Fotografie nájdete vo fotoalbume

  • 1.B na návšteve v 6.B

   Blížia sa Vianoce – sviatky radosti, pokoja i stretnutí s blízkymi.

   V  našej škole môžete stretnúť škôlkara, prváčika aj deviataka... Každý z nich tu má svoj vzdelávací program, ale nájdu sa aj spoločné aktivity, ktoré deti viac zbližujú.

   Práve teraz je tá správna chvíľa, keď sa môžu zabaviť a potešiť aj navzájom ako správni spolužiaci – kamaráti. Žiaci z 1. A privítali nedávno malých škôlkarov.

   A žiakov z 1.B zasa pozvali „veľkáči“ zo 6.B, aby spoločne prežili zopár príjemných predvianočných chvíľ. Navzájom si pripravili pekné vystúpenia, spoločne si zaspievali aj zatancovali. Šiestaci sa vrátili v spomienkach ku svojim nedávnym  prvým krôčikom na našej škole a prváci si zasa užívali sedenie vo veľkých školských laviciach a s úžasom pozorovali svojich veľkých spolužiakov. Všetci sa navzájom obdarovali malým darčekom a zaželali si krásne Vianoce.

   Veríme, že takto sa v spolužiakoch buduje väčší pocit spolupatričnosti a kamarátstva. Nech  sú veľkí žiaci vzorom pre tých menších a možno aj naopak. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Školské kolo Pytagoriády

   V dňoch 13. a 14. 12. sa na našej škole konalo školské kolo Pytagoriády. Žiaci počítali logické príklady a najúspešnejší postupujú do okresného kola. Gratulujeme!  Výsledky:

   3. roč. písalo 45 žiakov /úspešný 1 žiak/:    3.B    Martin Baur 13b. + 7 b. =20b.

   4. roč. písalo 44 žiakov /10 úspešní žiaci/:   4.A   E. Sárkoziová 10b. + 7b.= 17b.  M. Szabo 11b. + 5b.= 16b.

                                                                  4.B   M. Kubištík  13b. + 9b.=22b.        A. Chovanec  12b. + 10b.=22b. P. Samul 11b. + 10b. =21b.  K. Bložoňová 10b. + 9b. =19b. T. Filo 11b. +5b. = 15b. E. Beňová 10b. + 6b. =16b. L. Hrašková 10b. + 6b. = 16b. Z. Masiarčinová 10b. +6b. =16b.

   5. roč. písalo 38 žiakov /5 úspešní žiaci/:     5.B    M. Marko     12b. + 8b.= 20b.        S. Barenyi 10b. + 9b. = 19.b. A. Prachár 10b.+6b. = 16b. J. Šlepecká 10b.+5b. =15b.  M. Suchomel 10b. + 5b. = 15b.

   6. roč. písalo 34 žiakov /2 úspešní žiaci/      6.B   M. Púčik  11b. + 6b.= 17b.     6.A   T. Samulová 10b. + 4b.= 14b. 

                                                                         

   7. roč. písalo 26 žiakov /4 úspešní žiaci/:     7.A   M. Palieska 10b. + 8b.= 18b. P. Kohútová 10b. +3b. = 13b. L. Filová 10b. + 2b. = 12b.  B. Solíková 11b. + 0b. =11b.

   8. roč. písalo 31 žiakov /1 úspešný žiak/:      8.A   M. Marušinec 10b. + 8b. = 18b  

    

  • Exkurzia do múzea holokaustu

   Dňa 13.12. 2017 sa uskutočnila exkurzia do mesta Sereď, kde sa nachádza múzeum holokaustu. Žiaci 8. a 9,. ročníka si mohli vypočuť zaujímavú a hlavne poučnú prednášku o tom, ako boli slovenskí židia deportovaní počas druhej svetovej vojny. Naši žiaci si taktiež mohli vypočuť životné príbehy obetí a preživších holokaustu. Po exkurzii nasledovala prehliadka historickej časti mesta Trnava. Fotografie z exkurzie nájdete vo fotoalbume.

  • Šaliansky Maťko - školské kolo

   11.12. sa konalo školské kolo v prednese povestí. Výsledky:

   I. kateg. /2.-3.roč./  1.miesto  T. Chabadová /3.B/

                                  2. miesto K. Vinczeová /3.A/ A. Guzoňová /3.A/

                                  3. miesto A. Bednárová /3.B/

   II. kateg. /4.-5.roč./  1.miesto J.Šlepecká /5.B/

                                   2. miesto S. Balážová /5.A/

                                   3. miesto A. Chovanec /4.B/

   III. kateg. /6.-7.roč./  1.miesto K. Križanová /7.A/

                                   2. miesto L. Hubshová /7.A/

                                   3. miesto M. Tomaničová /6.A/

  • Vianočná zbierka pre útulok

   Pomôžte tým, ktorí si sami pomôcť nevedia. Táto zbierka je venovaná Trenčianskemu útulku. Môžete darovať hračky, krmivo a dobroty pre psíkov, čiastiace prostriedky, deky, návlečky...Veci, ktoré chcete darovať noste pani učiteĺke Kubaščíkovej. Ďakujeme.

  • Biologická olympiáda

   7.12.2017 sa konalo školské kolo Biologickej olympiády, - kategória C, v ktorej úspešnou riešiteľkou sa stala Diana Provazníková.  Gratulujeme.

  • Mikuláš

   Netrpezlivo očakávaný Mikuláš s čertom a anjelmi zavítal aj k nám. Sladkosťami potešil malých aj väčších. Fotografie nájdete vo vo fotoalbume.

  • Memoriál P. Fica

   6.12. 2017 sa v Dubnici nad Váhom sa konal futbalový turnaj žiakov ZŠ, na ktorom sa zúčastnili aj žiaci našej školy. Družstvo chlapcov v zložení: S. Závodský, F. Hadzima, J. Hadzima, M. Hanták, J. Pecuš, M. Sokolík, D. Hajdina obsadilo v celkovom poradí 2. miesto! Gratulujeme! Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Mikulášska latka v Slavičíne

   05.12. 2017 sa v našej družobnej škole v Slavičíne konala súťaž v skoku do výšky dievčat a chlapcov - Mikulášska latka. Naši žiaci dosiahli tieto umiestnenia: Najlepšie umiestnenia: 2. miesto J. Hadzima,  4. miesta dosiahli T. Behulová, L. Hubschova a O. Poliak. Ostatní skončili v prvej desiatke vo svojich kategóriach. Gratulujeme! Fotografie zo súťaže nájdete vo fotoalbume.

  • Predškoláci na návšteve v 1. A

        Hovorí sa, „ čas vianočný – čas sviatočný „, čas, kedy sa ľudia stretávajú, navštevujú. I my, prváci, sme mali 5.12. veľmi milú návštevu. Prišli nás pozrieť predškoláci. Spoločne sme strávili vyučovaciu hodinu vyplnenú zábavným učením sa, pesničkami, školáci pomohli svojim mladším kamarátom vyrobiť si vianočný stromček. Bolo fajn. Ďakujeme.

  • Zapálenie 1. adventnej sviece

   V nedeľu 3. 12. 2017 sa žiaci našej školy zúčastnili zapálenia 1. adventnej sviece a svojím programom prispeli k atmosfére adventu a blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku - Vianoc. Ďakujeme všetkým deťom, ktoré krásne spievali, hrali a pedagógom, ktorí s nimi vystúpenie pripravovali.

  • Červené stužky

   1. decembra sa žiaci 6.-9. ročníka symbolicky zapojili do najúspešnejšej kampane zvyšujúcej povedomie ľudí o nebezpečenstve prenosu HIV/AIDS pripnutím červenej stužky,  ktorá je symbolom boja proti tejto chorobe. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  strana:

  Novinky

  Kontakt

  • Základná škola, Ul. Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica
   Ul. Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica
  • +421 x 42 4433642
   +421 x 42 4433657 ŠJ

  Fotogaléria