• Ponuka práce - učiteľ/učiteľka matematiky

   Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica prijme do pracovného pomeru od septembra 2017 učiteľa/učiteľku pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou: matematika – fyzika alebo matematika – chémia.
   Požiadavky: splnenie kvalifikačných predpokladov.

   Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na adresu: Základná škola, Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica alebo mailom na: zsjk@zsjk.sk
   Ďalšie informácie telefonicky na tel.č. 042/4433642, mobil: 0911 410421.

  • Ponuka práce - kuchárka a pomocná sila do kuchyne

   Základná škola, Ul. Janka Kráľa 1 v Novej Dubnici prijme do pracovného pomeru samostatnú, zodpovednú kuchárku/kuchára (HPP) do školskej jedálne a pomocnú silu do kuchyne. Nástup: september 2017.
   Podmienka: vyučená/vyučený v odbore. Je potrebné, aby uchádzači o pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka k žiadosti o prijatí priložili stručný motivačný list, fotokópiu výučného listu v odbore kuchár, vysvedčenie o záverečnej skúške a zdravotný preukaz.

  • Ukončenie školského roka

   30. 6. 2017 sme v kine Panorex slávnostne ukončili školský rok 2016/2017 ocenením najlepších žiakov a rozlúčkou deviatakov. Všetkým prítomným žiakom, pedagógom a rodičom sa prihovoril riaditeľ školy Mgr. M. Staňo, primátor Novej Dubnice Ing. P. Marušinec a predsedkyňa RR Ing. Iveta Solíková. Prajeme všetkým žiakom krásne prázdniny. Fotografie z ukončenia školského roka si môžete pozrieť vo fotoalbume.

  • Slávik Slovenska - celoslovenské kolo

   Dňa 29.6. 2017 sa uskutočnilo finálové kolo súťaže Slávik Slovenska v Skalici, kde nás úspešne reprezentovala Daniela Lichvárová, žiačka 3.A triedy. Získala titul lauerát Slávik Slovenska 2017 v 1. kategórii. K veľkému úspechu jej srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov! Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Ocenení žiaci - zber papiera

   Nezabudli sme ani na našich žiakov, ktorí sa stali najlepšími zberačmi papiera. Za svoju aktivitu dostali pekné ceny - zaujímavé knižky a usb kľúče. Najlepší zberači boli: Sebastián Kuchta, Andrej a Martin Baur, Karolína Bložonová, Barbora Kováčová a Dorota Porubanová.
   Gratulujeme!

  • Ocenení žiaci

   V utorok 27. júna prišiel odovzdať odmeny našim najaktívnejším žiakom, aktívne sa počas školského roka zapájajúcim do triedenia odpadu, vedúci oddelenia životného prostredia Ing. Chlebana.  Za 1. a 2. stupeň to boli nasledovní žiaci: 

    

   tetrapaky:

    

   1. Martin Szabo (3.A)  

   2. Júlia Ďurechová (1.B)

   3. Martin Horvát (1.C)

    

   1. Samuel Kranec (5.A)  

   2. Kristína Hrubčínová (6.A)

   3. Tomáš Janderla (5.A)

    

   kovové obaly:

    

   1. Adam Palieska (2.A)

   2. Karolína Bložonová (3.B)

   3. Tatiana Chabadová (2.B)

    

   1. Marek Palieska (6.A)

   2. Samuel Kranec (5.A)

   3. Tatiana Samulová (5.A)

    

   Poďakovanie však patrí všetkým žiakom a pedagógom, ktorí sa zapojili a tým prispeli k ochrane životného prostredia

   Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Ihrisko plné zábavy a hier

   Koniec školského roka už tradične patrí stretnutiu predškolákov, žiakov 1. stupňa, ich rodičov a rodinných príslušníkov s pedagógmi školy na akcii Ihrisko plné zábavy a hier. Tento rok sme sa stretli už po šiestykrát, aby sme si zašportovali, zabavili sa. "Vybité baterky" nám pomohla "dobiť" výborná opekačka, chutný koláč od našich pani kuchárok. Počasie bolo výborné, všetko sa pojedlo, tešíme sa o rok na 7. ročník. Ďakujeme RZ za finančné zabezpečenie tejto vydarenej akcie. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

    

  • Ocenenie najlepších žiakov

   26.6.2017 primátor mesta Ing. Peter Marušinec ocenil najlepších žiakov základných škôl v Kultúrnej besede. Z našej školy boli ocenení: Daniela Lichvárová, Filip Falath, Natália Vranová, Alica Chabadová. Ocenené boli aj žiačky našej školy Ema Uherová (za CVČ) a Sophia Balážová (za ZUŠ). Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Výlet 1. ročníka

   23.6. 2017 žiaci 1. roč. navštívili Gazdovstvo - Uhliská v Trenčianskej Závade. Nakŕmili zvieratká, aj seba - ochutnali výrobky z kozieho a ovčieho mlieka. Komu chutilo viac? Čo myslíte? Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Prehadzovaná

   V piatok 23.6. 2017 sa  konalo finále Západoslovenského kraja najmladších žiakov v prehadzovanej. Našu školu reprezentovali: Porubčan J. /4.B/ Závodský M. /4.B/, Závodský R. /4.B/ Koukalová B. /4.B/, Ema Uherová /4.B/, Habánková V. /4.A/, Nemeček M./4.A/. Naši žiaci získali 3. miesto. Gratulujeme! Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Exkurzia do Bratislavy

   Dňa 23. 6. sa žiaci ôsmeho deviateho ročníka zúčastnili na exkurzii do Bratislavy. Najskôr si pozreli budovu RTVS televízie, kde mali možnosť vidieť rôzne nahrávacie štúdiá, techniku i nahrávanie detského programu. Potom sa presunuli na Bratislavský hrad a do historického centra, kde si trochu oddýchli. Nakoniec absolvovali prehliadku budovy Národnej rady Slovenskej republiky, kde si prezreli aulu i samotnú rokovaciu sálu z balkóna a mohli sa spýtať mnoho otázok. Fotografie z exkurzie nájdete vo fotoalbume.

  • Koncoročný výlet

   Dňa 16. 6. 2017 sa žiaci 2. A 2. B zúčastnili koncoročného výletu. Najskôr navštívili jaskyňu Driny a vypočuli si niečo o geológii a potom si prezreli hrad Červený Kameň, kde sa dozvedeli niečo o histórii. Výlet sa im veľmi páčil a plní zážitkov sa vrátili domov.  Fotografie z výletu nájdete vo fotoalbume.

  • Memoriál M. Herdovej

   Dňa 13. 6. 2016 sa športovci našej skoly zúčastnili súťaže v atletických disciplínach - Memoriálu M. Herdovej v Dubnici nad Váhom. V konkurencii 9 škôl naša škola skončila v celkovom poradí na  4. mieste. Najlepšie umiestnenia dosiahli:

   1. m. P. Oláš skok do výšky

   2.m.  M. Rodová beh na 600m

   Gratulujeme! Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Exkurzia do Bratislavy

   Dňa 9. 6. sa žiaci 5. ročníka a časť žiakov zo 4. B zúčastnili na exkurzii do botanickej a zoologickej záhrady v Bratislave. Vďaka odbornému výkladu sa dozvedeli veľa nového o cudzokrajných rastlinách i zvieratách a rozšírili si tak svoje doterajšie vedomosti. Počasie nám prialo, tak sme si exkurziu užili plnými dúškami. Fotografie z exkurzie nájdete vo fotoalbume.

  • Ponuka práce - učiteľ/učiteľka

   Základná škola, Janka Kráľa 1, Nová Dubnica prijme do pracovného pomeru od septembra 2017 učiteľa/učiteľku pre nižšie stredné vzdelávanie s aprobáciou: slovenský jazyk a literatúra – dejepis.
   Požiadavky: splnenie kvalifikačných predpokladov.

   Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na adresu: Základná škola, Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica alebo mailom na: zsjk@zsjk.sk
   Ďalšie informácie telefonicky na tel.č. 042/4433642, mobil: 0911 410421.

  • Prehadzovaná

   V piatok 2.6. 2017 sa  konalo krajské kolo  najmladších žiakov v prehadzovanej. Našu školu reprezentovali: Porubčan J. /4.B/ Závodský M. /4.B/, Závodský R. /4.B/ Koukalová B. /4.B/, Habánková V. /4.A/, Nemeček M./4.A/. Naši žiaci získali 3. miesto a postup do superfinále krajov. Gratulujeme! 

  • Oslavy mesta

   Naša škola sa zúčastnila osláv 60. výročia mesta Nová Dubnica. Do programu prispela pásmom piesní spievaných i hraných, prednesom poézie i prózy a svoje vystúpenie ukončila piesňou venovanou k výročiu. Fotografie z vystúpenia nájdete vo fotoalbume.

  • Atletický míting

   Dňa 31. 5. 2017 sa konal XIV. ročník Atletického mítingu o putovný pohár primátora mesta Nová Dubnica. Súťaže sa zúčastnili dievčatá a chlapci ZŠ, Janka Kráľa, ZŠ sv. J. Bosca a ZŠ Slavičín. Súťaž prebiehala vo viacerých atletických a technických dispciplínach. Našim športovcom sa opäť veľmi darilo, získali sme 1. miesto v kategórii mladších žiakov, v kategórii starších žiakov zvíťazili naši kamaráti zo Slavičína, ale celkovo sme opäť po zrátaní všetkých bodov dosiahli  1. miesto a získali putovný pohár primátora mesta! Ďakujeme našim nádejným atlétkam a atlétom za úspešnú reprezentáciu školy! Gratulujeme! Fotografie z mítingu nájdete vo fotoalbume.

  • Škola v prírode – Zuberec

   Žiaci 3. a 4. ročníkov si týždeň vychutnávali svieži horský vzduch v nádhernom prostredí tatranských lesov, v Zuberci – Roháče Spálená. Strava a ubytovanie v rekreačnom zariadení Primula boli skvelé. Deti sa trošku učili, veľa jedli, športovali a pri bohatom programe sa aj zabávali. Každý deň a za každého počasia absolvovali vychádzku do prírody. Navštívili Múzeum oravskej dediny, chatu Zverovka aj lyžiarske stredisko Roháče Spálená. Pri svojich potulkách mali možnosť vidieť žaby, srnu i jeleňa. Domov sa vrátili šťastní, spokojní a plní zážitkov. Fotografie nájdete vo fotoalbume.

  • Víťazka

   Naša žiačka Vaneska Habánková na Majstrovstvách Slovenska vo fitnes vo Zvolene predviedla vynikajúci výkon a stala sa vicemajsterkou Slovenska. Sme na ňu veľmi pyšní. 

  strana:

  Novinky

  Kontakt

  • Základná škola, Ul. Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica
   Ul. Janka Kráľa 1, 018 51 Nová Dubnica
  • +421 x 42 4433642
   +421 x 42 4433657 ŠJ

  Fotogaléria